تبلیغات
اعتیاد ، ترک یا درمان لژیون حمید اکبری - غریزه جنسی 1 مهندس دژاكام
 
اعتیاد ، ترک یا درمان لژیون حمید اکبری
وبلژون مسافر حمید اکبری
 
 
دوشنبه 29 آذر 1395 :: نویسنده : مسافر رضا

به نام خدا

متن کامل سی دی غریزه جنسی 1 { مهندس دژاکام }

قبل از آن که وارد بحث بشوم، یک قصه کوتاهی را می گویم؛ قدیم مکتب خانه بود و بچه ها به آنجا می رفتند و ملا به آنها سواد یاد می داد و به همین جهت به آن ملا می گویند، چون با سواد است.

معلم به یکی از بچه ها توجه خاصی می کرد و سایر بچه ها اعتراض می کنند که چرا به آن بچه توجه خاصی می کنی؟ معلم می گوید بهتان نشان می دهم که چرا؟ دفعه بعد که کلاس شروع می شود معلم زیر گلیم جند تا خشت می گذارد به کلفتی آجر، بچه ها می آیند و می نشینند واصلاً متوجه نمی شوند ولی آن شاگرد مورد توجه، زیر گلیم یک کاغذ می گذارد و دائم جا به جا می شود، معلم می پرسد که چه شده؟ بچه می گوید نمی دانم امروز سقف آمده پایین، یا زمین آمده بالا؟!!

حالا این داستان داستان میکروفون های ماست، صدا وحشتناک رفتند بالا ولی مسئول میکروفون اصلاً نمی فهمد! دبیر صحبت می کند میکروفون یک متر با او فاصله دارد ولی اصلاً توجه نمی کند.

میکروفون را به بچه ها می دهیم ولی خیال می کنند که دسته گل بهشان داده ایم که با آن عکس بگیرند و نمی دانند که باید با آن میکروفون صحبت کنند، باید همه ما در تمام لحظات بیدار باشیم و مثلاً وقتی می خواهم صحبت کنم باید اول دستگاه را تنظیم بکنم و ببینم که آیا صدا بالاست یا پایین؟!

وقتی صحبت می کند باید توجه کند که صدا زیاد است یا کم ؟! اگر صدا زیاد است فاصله میکروفون را بیشتر کند و اگر کم است فاصله را کمتر کند و این نکالتی است که ما باید در تمام سطوح توجه کنیم. این نکته در زندگی است، در تمام مسائل هم همینطور است اگر غذا را طبخ می کنیم باید حساس باشیم و توجه کنیم به تمام قسمت ها، گاهی غذا چه

شور باید و چه بی نمک، متوجه نمی شویم و این مثالی که مطرح کردم برای کل کنگره 60 مطرح کردم و منظورم فقط به اینجا نبود من در تمام شعب این قضیه را مشاهده می کنم موقعی که سرود و آوای کنگره را می گذارند که پخش شود باید توجه داشته باشند که صدا زیاد است یا کم است!! این یک بحث کلی بود اما دستور جلسه امروز ما غریزه جنسی است که از صفحه 196 کتاب است.

در کتاب آمده که تمام هستی از جوانه زدن به دور خود شکل می یابد و این را باید اجر نهاد. یعنی اگر به نوع خود جوانه نزند و نوع خود را تولید نکند، هستی بهد از یک مقطع کاملاً مشخص متوقف می شود.

در اینجا باید به اثرات مواد روی غریزه جنسی سخن بگویم، البته در ابتدا برایم مشکل بود در باره این موضوع صحبت کنم ولی الآن به آن می پردازم. و اما طبق آیه شریفه که می فرماید حمد و ستایش می کنم خدا را که همه موجودات را از زوج آفرید.

پس همه چیز را از زوج بوجود آورد و به دیگر سخن کل هستی، از جمله نباتات، جامدات، حیوانات، و انسان ها، همه و همه از نزدیک شدن 2 جزء بوجود می آیند و جزء سومی را  از نوع خودشان بوجود می آورند.

یکی از دلایلش به دلیل حب ( دوست داشتن ) بقاست چون دوست دارد که بقا پیدا کند در نسل بعدش.

بعد حب ذات است و خیلی از مسائل دیگر که در این سیستم نهفته شده است ولی چیزی که خیلی مهم است و من می خواهم در این مورد یک توضیحی بدهم بحث ادامه دار ما هست که من همیشه در مورد این موضوع که راجع به انسان و صور پنهان و صور آشکار او هست صحبت می کنم و تا زمانی که ما صور پنهان انسان را نشناسیم و همینطور صور آشکارش را ما به هسته انسان پی نخواهیم برد و هسته انسان شکافته نخواهدشد و ما قادر نخواهیم بود طیف بسیار وسیعی از بیماری های روانی و جسمی را درمان کنیم.

اولین موضوعی که ما باید بدانیم این است که جسم انسان حکم بزرگترین و پیشرفته ترین و عظیم ترین ماشین صنعتی خلقت است حرکت می کند سوخت مصرف می کند و..... یک ماشین پیچیده و پیشرفته است تمام اطلاعات در این ماشین توسط 2 موضوع که بسیار مهمند صورت می گیرد.

یکی توسط الکتریسیته و دیگری مواد بیوشیمی، که بیوشیمی حکم موج را دارد، مثل باسیم و بی سیم. و هر قسمتی در این ماشین برای خودش مستقل است و فرامین هم از قسمت مرکزی که مغز است صادر می شود.

مثلاً یک سری کارها را خود معده انجام می دهد و یک سری فرامین را از جای دیگری می گیرد.

ما عنصری به نام معده داریم که مواد غذایی به داخل آن می آیند، هضم می شوند، و قسمتی به روده منتقل می شود و از روده کوچک به روده بزرگ، مقداری به کبد می رود و بعد کلیه و سیستم های دیگر، و در نهایت از بدن خارج می شود.

شما معده را در نظر بگیرید که معده خود مثل یک ماشین است. شما وقتی غذا می خورید چقدر غذا باید بخورید؟ تا یک حدی غذا می خورید و بعد حس می کنیم که دیگر کافی است و سیر شده و دیگر غذا نمی خورید! این را یک چیزی باید اطلاع دهد که غذا کافی است، وگرنه آنقدر غذا می خورید که در آخر بترکید. یا زمانی که آب می خورید باید چقدر بخورید که کافی باشد؟! باید محاسبه شود مثل پمپ بنزین ماشین که وقتی بنزین می زنیم تا یک حدی جا دارد و بعد از آن باید قطع کنیم چون در غیر این صورت بیرون می ریزد.

حالا در آن بیرون می ریزد ولی در بدن اگر هشدار داده نشود ممکن است تخریب زیادی به وجود آورد. اگر آب زیاد بخورید بیرون نمی ریزد و باعث مسمومیت می شود و حتی شاید موجب مرگ شود. چه می شود که دیگر آب نمی خوریم؟ مثل کولر آبی کوچک ترموستات دارد آب که داخل می آید و پر می شود قسمتی دارد که بالا می رود و دیگر مانع آمدن آب می شود. ماشین هم همینطور است. رادیاتور، ترموستات دارد رادیاتور آب ماشین را خنک

می کند و آن در موتور گرم است در زمستان که هوا سرد است اجازه نمی دهد آب داخل رادیاتور بیاید یا وقتی موتور داغ می کند ترموستات باز می شود که آب داخل رادیاتور می رود و باعث می شود که خنک شود، که این ها خیلی جزئی است و برای ماشین !  درحالی که بدن انسان خیلی پیشرفته تر و خیلی قویتر و خیلی پیچیده تر از آن است.

مثلاً در معده یک سری دستورات از خود معده صورت می گیرد و یک سری دستورات از مغز صادر می شود.

خون در سینه مادر تبدیل به شیر می شود، و یک سری فرامین در سینه صورت می گیرد و یک سری از مغز می آید.

جالب این است که هورمون ها عیناً مثل رادیو عمل می کنند مثلاً در رادیو اعلان می شود که بزرگراه حکیم یا همت ترافیک است و اگر در مسیر من باشد راه خود را عوض می کنم ولی اگر مسیر من جای دیگر باشد که دیگر به من ارتباطی ندارد.

هورمون ها هم همینطور هستند دستورات را به قسمت های بدن پخش می کنند و اگر مربوط به آن عضو باشد از آن استفاده می کند ولی اگر به آن مربوط نباشد دیگر کاری به آن ندارد. مثلاً در تخمک گذاری پیام به چشم هم می رود ولی چشم که نمی خواهد تخمک گذاری کند پس آن استفاده نمی کند ولی در عوض عضوی که باید آن کار را انجام دهد از آن استفاده می کند.

پس وقتی دقت می کنیم که تمام اعضای این بدن هر کدام به تنهایی یک ماشین پیشرفته هستند پس نه تنها از بُعد پزشکی بلکه از دید مهندسی نیز باید موردکاوش قرار بگیرند، چون مهندسی به کمک پزشکی آمده و مثلاً برای گرفتن فشار خون دستگاه فشار سنج را ساخته و یا برای گرفتن تب و دمای بدن دستگاه دماسنج را ساخته است.

اگر MRI می خواهید بکنید آن دستگاه MRI را مهندسی ساخته است در ارتوپدی فلزاتی که استفاده می شود در بدن بیمار همه را مهندسی ساخته است.

پس تمام علوم باید به هم کمک کنند و با هم در ارتباط باشند. پس در قسمت فیزیولوژی هم باید مهندسی را بررسی کنیم از نظر مهندسی چه اتفاقی می افتد که معده سوراخ می شود؟ پزشکان می گویند که زخم معده باعث آن شده و دارویی تجویز می کنند که باعث درمان می شود ولی چه اتفاقی افتاده که زخم معده به وجود آمده؟ آیا اسید معده که ترشح می شود خیلی غلیظ است؟ در صورت عادی وقتی غذا می خوریم اسیدها ترشح می شوند و باعث هضم غذا می شوند ولی اگر در معده غذا نبود و اسیدها ترشح کردند چه؟ در آن موقع است که باعث آسیب به معده می شود.

چه کسی دستور می دهد که الآن باید اسید معده ترشح شود؟ یا اسید دیگر کافی است؟ یا چه چیزی باعث می شود که ما احساس گرسنگی یا سیری کنیم؟ آنجا کهدیگر ترموستات ندارد که بالا برود و باعث ورود یا خروج غذا شود! باید چه عاملی باعث می شود که ما این احساس را بکنیم؟

پس ما باید این را در نظر بگیریم که جسم انسان مثل یک ماشین صنعتی بزرگ است و بر مبنای یک سری مطالب علمی و حساب شده و منطقی و یک سری اصول پله، پله، و مرحله به مرحله کار خود را انجام می دهد.

تا اینجا یک قسمت بود، قسمت دیگر راننده آن است، که گفتیم که جسم و روان مثل اسب و سوار کار است یا مثل ماشین و راننده. ماشین یک شخصیت است ولی راننده یک شخصیتی دیگر است! به همین دلیل ما پزشکی و روانپزشکی داریم . در صورتی که این از یک طرف از هم تفکیک است و از یک طرف با هم یکی هستند.

حالا اگر گاهی اوقات ما اشتباهاً ماشین خراب است و ما می خواهیم راننده را تعمیر کنیم.

یا در مثال اسب و سوارکار اسب مریض است و پایش آسیب دیده ما دائم به سوارکار بگوییم که باید اراده داشته باشی باید قوی باشی باید اعتماد به نفس و جسارت داشته باشی و نباید بترسی اما وقتی جسم خراب است من چه کار می توانم بکنم؟

پس ما نمی توانیم وقتی ماشین پنچر است و موتورش ایراد دارد به راننده بگوییم  که تو باید اعتقاد داشته باشی به خدا ایمان داشته باشی! ولی من به خدا ایمان دارم اعتقاد دارم ولی لاستیکم پنچر است موتور ماشین ایراد دارد!

حال وقتی ماشین به این صورت است ما از انسان و بدنش چطور می خواهیم که این کار را انجام دهد؟!

ما گفتیم که بدن ما مثل یک ماشین است و این ماشین جایگاه و شهر وجودی ماست، پس در آن اعضا باید با همدیگر یک نوع هماهنگی داشته باشند و با کل سیستم هم همینطور هماهنگی داشته باشند؛ مثل استانداران که در استان خودشان مستقلند و کارهای خودشان را انجام می دهند ولی یک سری کارها را هم باید از وزارت کشور دستورش را بگیرند و با آنها هماهنگ باشند.

پس هم از وزارت کشور و هم از داخل خودشان! اعضای بدن هم همینطور است یک سری کارها در قلب، کلیه، معده و.... انجام می گیرد و یک سری کارها در مغز صورت می گیرد. یک سری کارها ارتباط و هماهنگی این عضوها با هم صورت می گیرد.

مثلاً کلیه باید با مثانه در ارتباط باشد که وقتی تسویه می کند آن مازاد آب را به مثانه دهد، یا کلیه با کبد هم باید یک سری ارتباطی را داشته باشد و با روده هم همینطور که این ارتباط بین عضوها توسط ( مدیاتور) صورت می گیرد و ارتباط بین اعضا را با هم برقرار می کنند پس وقتی مشکلی ایجاد می شود در 3 قسمت ممکن است باشد مثلاً اول در کلیه یا مثانه دوم در ارتباط بین کلیه و مثانه و سوم در مغز و دستوراتی که از آن صادر می شود.

این ها را می گویم که به اختلالات مسائل جنسی برسم که این عضوهایی هستند که ممکن است مشکلاتی را داشته باشند که بسیار هم جدی هستند اختلالاتی هستند که با حرف و سخن نمی توان از بین بردشان و باید یک سری برنامه ریزی های دقیق و درستی وجود داشته باشد.

پس تمام این اطلاعات در شهر وجودی قرار دارند در یک شهر ما آب، برق، گاز نیروی انتظامی، سارق و..... داریم سارق در بدن انسان همان ویروس ها و میکروب ها و.... هستند.

تمام اطلاعات ای سیستم ها توسط سیستم ایکس صورت می گیرد سیستم ایکس مجموعه ای از هورمون ها مدیاتور ها و ناقل های عصبی غدد درون ریز برون ریز و.... همه این ها سیستم ایکس هستند.

پس اگر در سیستم ایکس اختلالی ایجاد شود در آن عضوها هم اختلال ایجاد می شود. ممکن است مشکل کلیوی که وجود دارد برای کلیه نباشد که البته ممکن است در کلیه باشد ولی امکان دارد در قسمت مرکزی یا در قسمت ارتباط عضوها هم باشد این ها باید از روی نقشه مورد مطالعه قرار گیرند.

من 30 سال با ماشین های صنعتی کار کرده ام هم طراح ماشین ها بودم  هم سیستم ها را عوض می کردم هم برای سیستم صنعتی یک طرح جدید می دادم ولی من زمانی می توانستم آن سیستم ها را عوض کنم که تمام کارکرد قسمت های مختلف آن بلد باشم اول بدانم که این سیستم چطور کار می کند تا بتوانم آن را با یک سیستم دیگر عوض کنم.

کسی که برنامه نویسی کامپیوتری انجام می دهد تمام جزئیات آن را می داند اگر تمام جزئیات را نداند نمی تواند چنین طرحی بدهد. و این باید در سیستم بدن هم صورت بگیرد و تمام علوم باید با هم در ارتباط باشند تا بتوانیم راه درمان بیماری های مختلفی را به وجود بیاوریم نه این که بگوییم فلان داروی بیماری سرطان در فلان جا هست و مثلاً 3 میلیون تومان قیمت دارد. و اگر از جای دیگر بگیرید 800 هزار تومان است و دیگر درمان نمی کند و فقط جلوی پیشروی را می گیرد. مثلاً می گویند که اگر کسی شیشه مصرف کند سیستم عصبی آن از بین می رود و دیگر قابل درمان نیست که به عقیده من حرف اشتباهی است.

زمانی می گفتند اگر انسان با سرعت بیش از 45 کیلومتر حرکت کند مغز آن متلاشی می شود که همه آنها چرند بود.

زمانی بود که می گفتند زمین مسطح است که غلط بود زمانی می گفتند که زمین مرکز عالم است که آن هم غلط بود. می گفتند که شیشه درمان ندارد چون نورون ها آسیب دیده اند که این حرف ها هم حرف غلطی بود.و یک شیشه ای که تمام نورون های عصبی اش بهم ریخته حداقل 95% آنها قابل درمان هستند. یک نورون مثل یک درخت می ماند زمانی می شود که این درخت کاملاً خشک شده اگر کاملاً خشک شده، بله دیگر نمی توان یک نورون درستش کرد و ممکن است نیمه خشک باشد پس اگر در حال خشک شدن است قابل تعمیر است.

در ثانی نورون ها در حدود 100 میلیارد عدد تنها در مغز هستند اگر چندتا از آنها هم از بین بروند طوری نمی شوند و قابل درمان هستند پس درمان یک فرد شیشه ای ارتباطی به نورون ها ندارد.

ما در کنگره 60 بالای 3 تا 4 هزار شیشه ای داشتیم که درمان شدند و در حالت طبیعی دارند زندگی می کنند حتی بعضی بیماری ها که ژنتیک در آنها دخیل هست هم قابل درمان هستند.

ولی خب یک موقعی هست که یک پا شکسته آن را می شود درمان کرد ولی وقتی پا را در چرخ گوشت بگذارید دیگر نمی توان کاری برای آن کرد.

یکی به صورت ژنتیکی سروتونین پایینی دارد و افسردگی دارد و یا به صورت ژنتیکی یک ماده شیمیایی در سیستم ایکس فرد پایین است و میل به خودکشی دارد ما می توانیم آن ژن را اصلاح کنیم و این کار را عملاً انجام می دهیم و فقط باید مورد بررسی قرار بگیرد.

حالا در مورد مسائل جنسی می خواهیم حرف بزنیم مواد مخدر در مسائل جنسی تؤثیر دارد بسته به نوع ماده مخدری که استفاده می شود روی مسائل جنسی آثار گوناگونی دارد اول باید یک چیز را در نظر بگیریم که ما تصور می کنیم هر کسی که مواد مخدر مصرف می کند آدم احمقی است و از روی نادانی مواد مخدر استفاده می کند.

مواد مخدر را به چند منظور مورد استفاده قرار می دهند و آن شخصی که مواد مخدر را مصرف می کند کاملاً آگاهانه مصرف می کند و خیلی کم اتفاق می افتد که بگویند بچه بودم و نفهمیدم و مصرف کردم ولی اکثراً کاملاً آگاهانه و بر اثر یک سری مسائل مواد مخدر را مصرف می کنند.

چند وقتی است که مسئله ای در ورزش قهرمانی دو و میدانی به وجود آمده که خیلی از کسانی که در چند سال اخیر مدال و مقامی کسب کرده دوپینگ کردند لااقل 30% آنها دوپینگی بوده اند.

پس آنجا طرف برای آن که قهرمان دو و میدانی شود  و مدالی کسب کند از مواد نیروزا استفاده می کند و کاملاً آگاهانه عمل کرده است یا مثلاً در کشتی می خواهد کشتی بگیرد ولی اضطراب دارد تریاک یا شیره می خورد اضطراب و نگرانی اش کاملاً برطرف می شود و زورش هم زیاد می شود و می رود کشتی می گیرد.

یا می خواهد قصه و داستان بنویسد ولی خوابش می گیرد مواد مخدر مصرف می کند و بیدار می ماند. می خواهد نوازندگی کند ولی در میان مردم خجالت می کشد مواد مخدر مصرف می کند و کارش را انجام می دهد.

اینها همه آگاهانه انجام می گیرد مواد مخدر در کوتاه مدت یک سری خواسته های انسان را برطرف می کند ولی در بلند مدت تخریب ایجاد می کند؛ گفته همه کارهای درون ما یا الکتریسیته است یا شیمیایی! مثلاً شما خوابتان نمی برد یک قرص خواب می خورید به خواب می روید آن ماده ای که باید بدنتان تولید کند که شما خوابتان ببرد تولید نمی شود شما از بیرون وارد می کنید و می خوابید.

مثلاً شخصی راننده اتوبوس هست و شب تا صبح باید رانندگی کند شما که مسافرید می خوابید ولی او باید پشت فرمان باشد از صبح تا شب یا از شب تا صبح تا مسافران را در ساعت مشخص به مقصد برساند و قسط اتوبوس را هم پرداخت کند کرایه خانه و..... را هم باید بدهد.

پس وقتی خوابش می گیرد می داند که اگر یک مقدار تریاک بخورد خوابش می پرد اول با یک عدس تریاک شروع می کند بیدار می ماند قسط هایش را هم می دهد ولی آن یک عدس آرام آرام مقدارش بالا می رود تا می رسد به 5 گرم تریاک و 10 گرم تریاک شیره و در آخر می بیند که به بندر عباس می رود ولی فقط پول شیره و تریاک می شود.

فردی در مسائل جنسی دچار کمبود و نقص است سراغ مواد مخدر می رود تا نقص خود را برطرف کند.

 حال می خواهم نقص ها و موارد مسائل جنسی را بررسی کنم.

در مسائل جنسی یک مثلث وجود دارد که یک ضلع سیستم کارکرد سیستم و عضوهای سیستم جنسی است، یک ضلع خواست یا احساس انسان هاست، و قسمت دیگر بهداشت است. که در مورد هر کدام صحبت می کنم.

ما باید با یک سری واژه ها در مسائل جنسی آشنا بشویم

 اولی ارگاسم است . که به رسیدن به مرحله اوج لذت جنسی را ارگاسم می گویند.در مسائل جنسی مرد و زن به مرحله ای می رسند که انزال به آنها دست می دهد که به آن ارگاسم می گویند.

مرحله دیگری هم است که در آقایون هست و در خانم ها به گونه ای دیگر است که ارکشن نام دارد که یعنی محکم شدن عضو جنسی مرد.

مرحله دیگری هم داریم که تأخیر است و زمان مراحل جنسی از شروع تا پایان و ارگاسم را می گویند.

وقتی دقت می کنیم باز هم به یک مسئله صنعتی بر می خوریم مثلاً یک بادکنک را در نظر بگیرید وقتی شما شیلنگ آب را به آن وصل کنید و آب بیاید در داخل بادکنک باعث می شود که آن بزرگ شود که به این عمل هیدرولیک می گویند اگر عضو جنسی مرد را در نظر بگیرید مشاهده می کنید که کاملاً یک سیستم هیدرولیک است یعنی همان طور که آب به داخل

بادکنک می آید و باعث می شود که بزرگ شود آنجا هم خون با توجه به یک سری اطلاعات و احساس و خواسته می آید و به عضو جنسی مرد می آید و باعث می شود که عضو جنسی مرد به مرحله ارکشن می رسد.

پس عمل کاملاً مکانیکی است برای آن که خون برسد به عضو جنسی تا ارکشن صورت گیرد باید قلب با پمپاژ بیشتری کار کند و این داروها یی که برای این کار وجود دارد به نام وایگرا همین کار را می کند که در اصل هم برای این کار ساخته نشده است بعضی بیماری قلبی داشتند و کارکرد قلب پایینی داشتند که با این قرص ها برای درمان آن اقدام می شد بعد دیدن که آنهایی این دارو را مصرف می کنند و بیماری قلبی دارند در قسمت ارکشن موفق تر هستند و بخاطر این بود که در این قسمت هم مورد استفاده قرار گرفت.

پس این عملیات عملیاتی کاملاً مکانیکی است و اگر درست کار نکند و ارکشن لازم برخوردار نباشد در سیستم  یک نقص وجود دارد و ما باید آن نقص را تشخیص دهیم و آن را رفع کنیم که ارکشن به صورت درست انجام بگیرد.

 در خانم ها به گونه ای دیگر است باید بعد از آن یک سری ترشحات صورت بگیرد که فرمان آن از سوی مغز فرستاده می شود که اگر صورت نگیرد این خود نیز یک نقص است و اگر ارکشن انجام گرفت حال باید به مرحله ارگاسم برسد که این نیازمند زمانی است این زمان را کی به آن می دهد که کی برسد؟ این کی رسیدن باز شیمیایی است باید یک سری عملیات شیمیایی صورت گیرد که بعد به ارگاسم برسد یک سری افراد از جنس مذکر ممکن است اشکالی داشته باشند و زود به مرحله ارگاسم برسند یعضی ها هستند که هنوز شروع نکرده به مرحله ارگاسم می رسند که نه به غیرت بستگی دارد و نه به مردی و مردانگی بستگی دارد و یک نقص است. که برای این هنوز داروی مناسبی به وجود نیامده است یک سری افراد برای این که این نقص را برطرف کنند از قرص های آرامبخش استفاده می کنند تا تپش قلب را پایین آوردند ولی می بینیم که این بار ارکشن صورت نمی گیرد یعنی یک قسمت را درست می کنی ولی یک قسمت دیگر انجام نمی گیرد یا ممکن است که جنس مؤنث

حتی با زمان کافی به ارگاسم نرسد که باز ممکن است یک نقص داشته باشد که زمان نرمال رسیدن به ارگاسم در مردان 2 دقیقه تا 5—6 دقیقه است که ممکن است به آن نرسد که باز یک نقص است.

عده ای برای رسیدن به ارگاسم و عده ای برای ارکشن ممکن است از مواد مخدر استفاده کنند که این کار با مواد مخدر گاهی اوقات انجام می گیرد بعضی ها با الکل این کار را انجام می دهند الکل گاهی این کار را انجام می داد ولی اثرات وحشتناکی الکلی داشت و تمام احساس ها به هم می ریخت یعنی وقتی الکل می خورد یک عجوزه را جوان می دید یعنی الکل در مراحل بالا چنین تخریب هایی داشت و ممکن است در اثر خوردن مشروبات کسی را که در حالت عادی نمی توانست ببیند در مرحله جنسی اتفاقات دیگری بیفته و در کل هر کدام یک سری کارها می کند ولی در سطح روابط جنسی اصلاً فراموش می کند که چکار انجام می دهد و ارتباطش با مسائل جنسی کاملاً قطع می شود و در یک فضای دیگری قرار می دهد.

شیشه باز یک سری کارها را می کند ولی در عوض انسان را تبدیل به یک موجود درنده ای می کند و ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را به وجود بیاورد یعنی بعضی در اثر استفاده شیشه در بعضی قسمت ها روابط گروهی انجام می دادند که در حالت عادی هرگز به این کارها دست نمی زند.

بنابراین یک گروه زیادی به خاطر رفع نقص جنسی خود از مواد مخدر استفاده می کنند حالا شما باید به این راه حل بدهید چه کسی باید راه حل بدهد؟ گروه معتادان گمنام می گویند که چند غول دارند غول اول مواد مخدر است غول دوم مسائل جنسی است یعنی همان طور که مواد مخدر یک غول است مسائل جنسی هم یک غول است.

می گویند درسال اول شما رخت خوابتان را با شریک جنسی یا همسرتان جدا کنید؛ ما باید راه حل بدهیم و این که بگوییم انجام نده درست نیست.

ما خیال می کنیم معتادان یک سری آدم های احمق هستند ما باید مشکلشان را حل کنیم.

اگر ما در کنگره 60 موفق هستیم به این دلیل است که با روش DST این مسائل را حل می کنیم. اما اگر کسی درمانش را درست انجام ندهد و تا آخر گریز بزند روی برنامه نباشد و دارویش را سر ساعت نخورد قرص بخورد و مسائل جنسی آن درست نشود که دیگر تقصیر ما نیست ولی اگر درست سفر بکند مسائل حل می شود.

در سیستم های دیگر نمی توان این را درست بکنی در تلویزیون تبلیغات می کنند که کرم های چند کاره وجود دارد که با مجوز از وزارت بهداشت و..... که هیچ کس هم خبر ندارد.

وقتی می خواهد دندانتان را بکشند لیدوکائین می زنند تا دردی احساس نکنید و این ها یک سری پماد و کرم می دهند که شما به عضو جنسی خود بزنید و آن را از کار بیندازید و هیچ احساسی نکنید که حتی مشکل را هم حل نمی کند و آن تؤخیر را نمی تواند بدهد.

پس یکی کارکرد خود سیستم هاست که ما باید با یک حرکتی آن را به حالت عادی برسانیم. مسئله بعدی خواست یا احساس است که آن هم مربوط به سیستم ایکس می شود که ایا اصلاً این فرد از لحاظ احساس مایل هست که این کار را انجام دهد؟

مسئله بعدی بهداشت است که این دیگر کاملاً به عهده شخص است حالا فرض کنیم که کارکرد سیستم درست باشد خواست و احساس هم درست باشد ولی بهداشت نباشد آن وقت همه چیز خراب می شود.

قدیم که در خانه ها حمام نبود افراد هفته ای یا دو هفته ای یک بار حمام می رفتند که بعضی ها هم ماهی و سالی یک بار حمام می رفتند بعد از 2 هفته می خواهم برم حمام حالا که به حمام می روم یک نزدیکی هم بکنیم!!!

ما در مسائل جنسی با عضوهایی سر و کار داریم که علاوه بر این که بسیار حساس هستند خیلی هم بدبو هستند پس باید بهداشت کاملاً رعایت بشود اگر دو نفری که می خواهند نزدیکی کنند عضو جنسی آنها بوی بدی بدهد چه اتفاقی می افتد؟ از هم زده می شوند

نمی توانند به آن زوجشان نزدیک شوند. بدنش بوی عرق می دهد یا پیاز یا سیب زمینی بادمجان که این ها قابل حلند ! ولی باید کاملاً از لحاظ بهداشت تمیز بشوند یعنی قبل از مسائل جنسی حتماً باید استحمام صورت بگیرد و تمام قسمت های بدن شسته بشوند و خوش بو باشند آن وقت است که مسائل جنسی باید صورت بگیرد.

می پرسید چرا شریک جنسی مان از ما دور می شود؟ چون تو محیا نکردی او که نمی تواند بگوید فلانجایت بو می دهد تو باید این را بدانی و رعایت کنی نه تنها در روابط جنسی بلکه در تمام طول روز و در تمام شرایط باید این را رعایت کنید.

هر کدام از ما باید هر روز استحمام کنیم از خواب که بیدار می شویم دستشویی می رویم مسواک می زنیم مرحله بعدی استحمام است تمام لباس های زیر باید عوض بشود حتی پیراهن آقایان یا مقنعه خانم ها باید هر روز عوض شوند و شسته بشوند این است که رعایت بهداشت یکی از نکات بسیار مهم مسئله جنسی است چون اگر سیستم های ایکس کاملاً درست باشد خواست و احساس هم درست باشد ولی بهداشت رعایت نشود شما از مسائل جنسی به سرعت زده می شوید.

از عشق تا نفرت یک مو فاصله است از نابغگی تا دیوانگی یک مو فاصله است یک سری حرکات بی مورد را انجام دهید خیال نکنید که او نباید چیزی بگوید.

شما باید این کار را انجام بدهید و از زوجتان هم بخواهید که آن را انجام دهد یعنی اگر آن دو درست بود باید این هم درست بشود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 18 مرداد 1396 08:14 ب.ظ
I am sure this paragraph has touched all the internet visitors, its really really fastidious article on building
up new weblog.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مسافر محمد رضا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :