تبلیغات
اعتیاد ، ترک یا درمان لژیون حمید اکبری - متن سی دی شفا
 
اعتیاد ، ترک یا درمان لژیون حمید اکبری
وبلژون مسافر حمید اکبری
 
 
شنبه 7 اسفند 1395 :: نویسنده : مسافر رضا

((بنام قدرت مطلق الله))

نوشتار سی دی شفا از مهندس دژاکام

علت همه این بیماریها این است که تغذیه ما در کل غلط است . از زمانی که غذاها صنعتی شد همه مخرب شدند . هر چیزی که تاریخ مصرف دارد، سم است .

در بعضی از مکاتب، جسم را اصلاً بحساب نمی آورند و بیشتر راجع به معنویات است و می خواهند انسان از نظر معنوی و افکار و اندیشه، مراحل خوبی را طی کند و به جسم بهایی نمی دهند. و گاهی اوقات هم می گویند که اصلاً جسم، مسئله جهنمی است و انسان باید جسم را در فشار و سختی و تنگنا قرار دهد حتی بعضیها ریاضتهای خیلی سختی می کشیدند و معتقد بودند که هر چه جسم ، بیشتر سختی بکشد معنویات بالاتر می رود. ممکن است در یک مقطعی ، مثل روزه گرفتن این کار انجام گیرد، البته روزه گرفتن کار سختی نیست چون از اذان صبح تا غروب ، انسان چیزی نمی خورد و برای هر کسی قابل تحمل است ولی وقتی بخواهیم مثلاً 40 روز ، فقط یک مغز بادام یا یک خرما بخوریم این یک کار آسیب پذیری است.

بنابراین می خواهیم بگوییم جسم، برای ما اهمیت فوق العاده زیادی دارد. که ما در کنگره 60 به جسم و روان و جهان بینی، معتقد هستیم . جهان بینی همان معنویت است . من نمی خواهم برای شما درس بیوشیمی یا زیست بدهم ، چون در تخصص من نیست . ولی میخواهم یک دورنمایی به شما بدهم که بدانیم در کجا قرار داریم و داریم چه کار می کنیم و چطور همه ما داریم به سمت نابودی حرکت می کنیم و برای چه این همه بیماری و مریضی در سراسر دنیا پر شده است؟ امروزه آمار بیماریهای روده و کولیت و معده و گوارشی و MS و سرطان بسیار زیاد شده است . البته این ارتباطی به پزشکان ندارد. این همه بیماری در اثر چیست ؟

ما در مطالبمان گفتیم که جسم انسان از خاک است . شما در نظر بگیرید که ساختمان بدن ما مملو از موادی است که در خاک است مثل کلسیم ، پتاسیم ، منیزیم ، سدیم ، روی ، مس ، آهن ، فسفر و ... . سلولهای بدن هم هر 11 ماه یکبار عوض می شوند. اگر بعد از 11 ماه در سیستم بدن ما این مواد وجود نداشته باشد، چه اتفاقی می افتد؟

پرفسور سمیعی می گوید : اگر انسانها در هفته ، 2 قاشق چایخوری آبلیموی تازه بخورند ، هرگز سرطان نمی گیرند . چون بزرگترین آنتی اکسیدان است در بدن. ولی ما آبلیمو را می گیریم و در شیشه می کنیم که بر اثر تماس با اکسیژن هوا تمام خواص خود را از دست می دهد و فقط اسید آن باقی می ماند.

علت همه این بیماریها این است که تغذیه ما در کل غلط است . از زمانی که غذاها صنعتی شد همه مخرب شدند . هر چیزی که تاریخ مصرف دارد، سم است . اگر شما شیر را 24 ساعت بیرون بگذارید ، خراب می شود حالا ببینید چه موادی به این شیر می زنند که یکسال خراب نمی شود . پس تمام خواص این شیر از بین رفته است سرکه و آبلیمو و گوشت و کنسرو همین طور . هر چیزی که تاریخ مصرف دارد همه ویرانگر و نابودکننده هستند و ما به مصرف اینها عادت کرده ایم به همین دلیل ما مواد مورد نیاز بدن مثل پتاسیم و منیزیم و ... را جذب نمی کنیم . مثلاً آرد که تمام خواص و ویتامینهایش در سبوس آن است را حذف می کنیم و برای اینکه آرد خراب نشود ، آن را تبدیل به مغز گندم و نشاسته خالی می کنیم و مورد استفاده قرار می دهیم ، که باعث می شود هضم نشود و دچار بیماریهای روده و گوارش بشود و یا میوه های ما همه مملو از کودهای شیمیایی هستند . پس بیماریهای امروزی مملو از مطالبی هست که ما مورد بهره برداری قرار می دهیم.

اکنون مطالبی از کتاب "بیماریهای ناشی از کمبود مواد غذایی" از خانم دکتر منصوره لبیبی و کتاب "سرکه سیب ، اعجاز درسیستم سلامتی" ترجمه دکتر شادمهر است که متعلق به انتشارات رضوی است را برای شما می خوانم.

از غذاهای خطرناک ، عذاب آور و غیرطبیعی ، دوری کنید . یکی از مواردی که برای بدنتان خطرناک است و باید از آن مطلع باشید، ناسالم، عذاب آور، شیمیایی بودن و کمبود مواد مغذی موجود در غذاهاست. وظیفه شما حذف این عوامل مضر از غذاهاست. همچنین از غذاهایی که بصورت الکترومغناطیس ، طبخ و آماده می شوند نیز دوری کنید . با دنبال کردن شیوه زندگی سالم ، مبانی رسیدن به سلامتی و تغذیه سالم را فراهم آورید . از مصرف بقایای شکر تصفیه شده ، شیرینی جات مصنوعی و یا تولید آنها از قبیل مربا ، ژله ، نگهدارنده ها ، مارمالاد ، ماست (که برای قوام ماست ، درون آن نشاسته می ریزند که نشاسته نابودکننده ویتامین C است) بستنی ، شربت ، کیک ، آبنبات ، بیسکوئیت ، کوکاکولاها و نوشیدنی های گازدار ، کلوچه ، میوه های کنسرو شده در محلول غلیظ قندی ، شیرینی و تمام آبمیوه های شکردار ، پرهیز و سعی کنید بهترین جایگزین را برای آنها انتخاب کنید .

اکنون مطالبی راجع به کم خونی برای شما می خوانم که متوجه بشوید که چقدر ساختمان بدن حساس و پیچیده است و چقدر عظمت دارد و شما بفهمید که این ساختمان را تخریبش نکنید :

علت کم خونی چیست؟ و چگونه جبران می شود؟ مایع قرمز رنگ درون رگها یا مایع حیات بخش ، ساختمان اصلی اش از گلبولهای قرمز و هموگلوبین می باشد. در بدن یک فرد بزرگسال تندرست ، تقریباً در هر دقیقه ، یک میلیون، گلبول قرمز تولید می شود و در هر میلی متر مکعب خون ، به طور طبیعی 5 میلیون گلبول قرمز وجود دارد که هر کدام از این گلبولها باید حاوی مقداری ماده قرمز رنگ به نام هموگلوبین باشد . تقریباً در 100 سانتیمتر مکعب باید 15 گرم ، هموگلوبین وجود داشته باشد . هر گاه این مقدار از 12 گرم پایین تر باشد یا گلبولهای قرمز از 4 میلیون کمتر باشد ، کم خونی در شخص ایجاد می شود.

شکی نیست که هر ماده غذایی خوب ، نقش عمده ای در ساختمان خون سالم به عهده دارد با این همه کم خونی بسیار وجود دارد . میتوان آن را با ماده هستی بخش ، یعنی آهن ، درمان نمود . کم خونی ممکن است از کمبود پروتئین ، ید ، کُبالت ، مس ، ویتامین E و هر یک از ویتامینهای گروه B ، بخصوص اسیدفولیک یا ویتامین B9 ، B3 یا ویتامین B6، پدید آید . چنانچه کم خونی از کمبود خانواده گروه B باشد ، زبان این افراد دارای علائم بارز و آشکاری می شود مانند رنگ غیرطبیعی یا حالتهای لهیدگی زبان که هرکس با مشاهده این حالت غیر معمولی آن را می تواند بفهمد . زبانشان مثل استیک له شده است.

در کم خونی ناشی از کمبود آهن که بیشتر در زنان و کودکان و نوجوانان رواج دارد و در مردان کمتر دیده می شود با مصرف غذاهای آهن دار ، بخصوص پروتئین های حیوانی و در مرحله حادتر با مصرف جگر ، رفع کمبود خواهد گردید . در بدن افراد مبتلا به این نوع کم خونی ، گلبولهای قرمز و هموگلوبین به قدر کافی ایجاد نمی گردد . زیرا این ماده به قدر کافی ، اکسیژن دریافت نمی کند و تولید انرژی در بدن آنها کاهش می یابد و به این علت دائماً دچار ضعف و سرگیجه و خستگی و تپش قلب و نارسایی تنفسی می گردند . ناخنهای این افراد از طول ، راه راه بوده و معمولاً رنگ پریده به نظر می آیند . جوانه گندم منبع سرشار آهن می باشد . جگر، دل و قلوه در تولید هموگلوبین نقش موثری دارند ، همینطور هلو، زردآلو، تخم مرغ ، سبزیجات برگ دار . اما مواد آهن دار غیر آلی حتی زنگ آهن بخوبی جذب بدن می شود بطوریکه درمناطق محروم و دور افتاده دنیا سابقاً رسم بر این بود که از تراشه های آهن زنگ زده پس از 24 ساعت خیساندن در آب بعنوان جبران کمبود آهن مصرف می کردند و همین طور از رسومهای قدیم دیگر این بود که یک میخ زنگ زده را به درون یک سیب ترش فرو می کردند و پس از گذشت یک شب میخ را بیرون می آوردند و سیب را برای جبران کمبود ، مصرف می کردند.

یک قسمت مهم برای ایجاد سنگ کلیه می خوانم:

منیزیم، ماده غذایی خوبی که مانند کلسیم از اعصاب شما حفاظت می نماید . مبتلایان به کمبود آن ، حالتهای شدید عصبی ، زود رنجی ، خستگی ، حساسیت به صدا را همانند حالتهای کمبود کلسیم ، دارا می باشند و در کمبودهای شدید همچنین دچار انقباض عضلانی ساق پا و رعشه و بی خوابی میگردند و همینطور دستها ممکن است چنان دچار لرزش شوند که خط شخص ، کاملاً ناخوانا گردد و در مراحل شدیدتر ، شخص دچار آشفتگی ذهنی و گُم کَردِگی زمان و مکان و افسردگی آشکار می گردد . ولی خوشبختانه تمام حالتها پس از مصرف منیزیم ، بلا فاصله از بین رفته و شخص به حالت عادی و طبیعی برمیگردد .

تشخیص کمبود منیزیم برای پزشک آسان نیست ، زیرا این ماده مغذی درون سلولها ، تمرکز پیدا می کند و افرادیکه از داروهای مدرّ (ادرار آور) و یا آنتی بیوتیک زیاد مصرف می کنند و یا کسانیکه بیماری صرع یا اسهال دائمی داشته باشند مقدار منیزیم درون سلولهایشان بطور طبیعی پایین تر از افراد دیگر می باشد . از منابع بسیار خوب منیزیم ،گردو ، فندق ، پسته و بادام به طور خام هستند (که گردو را باید بلافاصله بعد از شکستن مورد استفاده قرار دهیم) برگ و ساقه چغندر ، اسفناج در صورتیکه با کود شیمیایی به عمل نیامده باشند ، منابع خوبی از این فلز می باشند که شرط لازم ، آن است که این مواد با آب کم پخته شوند . از بارزترین علامت کمبود آن حساسیت شدید به صدا ، همین طور رعشه ، بیخوابی و در اثر کمبود این ماده غذایی مقداری کلسیم از راه ادرار دفع می شود و این کار نابسامانی های روزافزون بسیار ، باعث می گردد از جمله فساد دندانها ، پوکی استخوان ، التیام بخشی کُند شکستگی استخوانها و خلاصه در کمبود آن ، با به هدر رفتن مقدار کلسیم از راه ادرار ، سنگ کلیه درست می شود یعنی وقتی ماده غذایی فاقد منیزیم می گردد سنگ کلیه که ترکیبی از کلسیم و فسفر و ترکیبی از کلسیم و اسید اگزالیک می شود ایجاد می شود . در پیدایش سنگ کلیه، ویتامین B6 نیز نقش عمده ای دارد .

کتاب سرکه سیب :

تغذیه میلیونها نفر از جوامع جهان  ، از موادی تشکیل شده است که فاقد پتاسیم و خواص اولیه بوده و بصورت تصفیه شده و تبلیغاتی در دسترس آنها قرار می گیرد . پوست ، عضلات و اندام این افراد در شرایط خوبی قرار ندارد. عضلات بطور محکم به اسکلت استخوان بدن نمی چسبد و در صورت و گردن، چین و چروک ظاهر می شود. یکی از علائم ایجاد پوستی شل و آویزان ، در بالای چشمها است . اگر کمبود پتاسیم ادامه پیدا کند فرآیند افتادگی چشم نیز ادامه خواهد یافت و پس از مدتی کوتاه ، مردم بجای داشتن چشمانی باز ، تنها از یک شکاف کوچک قادرند ببینند . هزاران عمل جراحی پلک چشم برای درست کردن این پلکهای پژمرده که به آنها پلکهای افتاده گفته می شود انجام می گیرد این افتادگی باعث ایجاد سردرد ، فشار بر چشم و سایر عوارض می گردد . اگر یک چشم پزشک عمل جراحی برای درست شدن پلک به بیمار پیشنهاد دهد شرکت بیمه معمولاً به به سخن پزشک احترام می گذارد و مخارج آنرا می پردازد . مردم به اشتباه ، افتادگی پلک چشم و شل شدن عضلات و پوست خود را به بالا رفتن سن، نسبت می دهند اما حقیقت این است که شما باید پتاسیم کافی در بدن ، برای ساخت و نگهداری بافتهای سالم و جوان ، داشته باشید . هیچ ثروتی بهتر و ارزشمندتر از سلامتی نیست . اگر پتاسیم ضروری روزانه بدن خود را تأمین نکنید بزودی احساس پیری  می کنید و نشانه های آن را مشاهده خواهید کرد که این پیری زودرس به زندگی ناسالم و کمبود پتاسیم برمیگردد . این مسئله بطور مشابه برای گلها و سبزی های باغچه شما نیز اتفاق می افتد ، پتاسیم برای تولید موادی که به ریشه گیاهان استحکام می بخشد و پایداری آنها در مقابله با بیماری های زیادی که گیاه در معرض آنهاست افزایش می دهد ضروری است همچنین پتاسیم یک عنصر قدرتمند است که باعث می شود دانه تحت یک سری فرآیندهای تدریجی به گیاه و گلهای زیبا تبدیل بشود . اگر گیاهان با کمبود پتاسیم مواجه بشوند رشد آنها متوقف می شود و چنانچه این کمبود جبران نشود گیاه به آرامی شروع به پژمرده شدن می کند و از بین می رود ، این مسئله در مورد حیوانات و انسانها نیز صدق می کند . سلولها به آهستگی از بین می روند و سپس زندگی تمام می شود روزانه قلب یک فرد افزون بر 100 هزار بار می تپد و دوهزار گالن خون را برای تغذیه بدن پمپاژ می کند در حدود 70 سال ضربان قلب بیشتر از 360 میلیون بار می تپد .

آردها و غذاهایی که مواد مغذی آنها از بین رفته ، دارای پتاسیم حیاتی نیستند و بیماری را بهمراه دارند . غلات تضعیف شده ، آسیابان گندمها را طی یک سری فرآیندها به آرد سفید تبدیل می کند تا چندین سال نگهداری شوند و سپس به یک ماده کشنده تبدیل می شود . حتی حشراتی مانند سوسک و ساس با داشتن حس قوی ، از گندم هایی که پتاسیم آنها کاملاً از بین رفته و خاصیت زندگی بخشی ندارند تغذیه نمی کنند . فقدان حیرت انگیز پتاسیم و موادغذایی در تولید آرد سفید و آسیاب کردن گندم 25 درصد از عناصر مهم غذایی ، شامل اسیدهای آمینه ضروری ، سبوس ، ویتامین ب کمپلکس و پتاسیم را از بین می برند. گاوهایی که از غلات فاقد پتاسیم و مواد مغذی تغذیه می کنند به علت بیماری قلبی زودتر از دیگر گاوها می میرند . هرچه پتاسیم حیاتی موادغذایی با تصفیه کردن از بین برود مردم بیشتر بیمار می شوند . مردم پول ، زمان و انرژی خود را هدر می دهند و با بیمار شدن ، فقدان سلامتی را تحمل می کنند اما باید به این نکته توجه کرد که برنامه سلامتی به منظور داشتن یک زندگی سالم با آموزش و تصحیح عادتهای چگونه زیستن و خوردن میسّر می شود.

تغذیه سالم ، استخوانها را مقاوم ، سلولها را پایدار ، شریانها را سالم و به دور از کلسترول و لخته شدن برای تمام طول زندگی می سازد . دکتر "سی کاپ" جراح عمومی سابق آمریکا درباره تغذیه و سلامتی گزارش کرد که بیماریهای مرتبط با رژیم غذایی 68  درصد تمام مرگ و میرها را به خود اختصاص داده است . به اندازه ای که رژیمِ بَدِ غذایی ، باعث ورود میکروب به بدن بیمار می شود ، سرایت بیماری یا عفونت ، موجب مرگ و میر نمی شود . همچنین تغذیه نامناسب معمولاً علت اصلی بوجود آمدن شرایط سرایت بیماری است . وقتی بدن تمام ویتامینها و مواد معدنی از جمله پتاسیم با ارزش خود را داشته باشد ورود میکروبها به بافتها و جریان خون قوی و سالم ، غیر ممکن است . تمام ویتامین های B در جگر موجود است مخصوصاً جگر گاو.

سرکه سیب و تنظیم فشار خون :

سرکه سیب 100 درصد طبیعی و خالص به کنترل فشارخون و کلسترول، کمک می کند و مصرف روزانه این محصول ، نشاط و سلامتی را به ارمغان خواهد آورد . سرکه سیب را میتوان با انواع سالاد ، چاشنی و غذا مصرف کرد و یا با آب و عسل رقیق نمود و در طول روز به عنوان نوشیدنی استفاده کرد . موارد مهم و حیاتی موجود در سرکه سیب عبارتند از : پتاسیم ، کلسیم ، سدیم ، فسفر ، منیزیم ، کلر ، سلیسیوم ، آهن ، مس ، ویتامینهای A ، E ، C ،  B6، B2 ، B1 ، بتاکاروتن و سولفور که باعث نشاط و سلامتی می شود.

ماساژ بدن با سرکه سیب رقیق شده با آب ، محافظ ایده آلی برای پوست است . با تکرار این عمل ، پوستهای شل و چروکیده ، دوباره محکم و سفت می شوند . این ماساژ برای مدت طولانی ، بدن را خوشبو می کند . سرکه سیب باعث کاهش فشار خون نیز می گردد و از عوارض احتمالی افزایش فشار خون در بدن جلوگیری می کند .

مثلاً ویتامین C برای بدن مثل سیمان عمل می کند برای آجر . 99 درصد استخوانها از کلسیم تشکیل شده . اگر کلسیم بخواهد جذب شود به فسفر نیاز دارد همچنین اگر ویتامین D نباشد کلسیم بخوبی جذب نمی شود که ویتامین D فقط در آفتاب وجود دارد. پس اگر می خواهید سالم باشید و پوست محکمی داشته باشید و بدن سالمی داشته باشید باید خودتان و فرزندانتان ، ذره ذره از موادی که تاریخ مصرف دارند ، پرهیز کنید . هرچه که تاریخ مصرف دارد را مطمئن باشید که مواد افزودنی به آن زدند تا نگذارند هیچ چیز و هیچ موجودی وارد آن بشود . بنابراین سعی کنیم به مواد غذایی متعدّد توجه کنیم چون مواد غذایی برای ساختمان بدن ، مورد نیاز است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 12 تیر 1396 02:31 ق.ظ
I leave a response each time I appreciate a post on a site or if I have something
to add to the discussion. Usually it's a result of the sincerness
displayed in the post I browsed. And after this post اعتیاد ، ترک یا درمان لژیون
حمید اکبری - متن سی دی شفا.
I was moved enough to post a comment ;) I do have some questions
for you if you do not mind. Is it simply me or does it seem like some of the responses appear like written by brain dead individuals?
:-P And, if you are posting on other online social sites, I would like to keep
up with you. Could you list all of your communal pages like your linkedin profile,
Facebook page or twitter feed?
دوشنبه 12 تیر 1396 02:27 ق.ظ
I leave a response each time I appreciate a post on a site or if I have something
to add to the discussion. Usually it's a result of the sincerness
displayed in the post I browsed. And after this post اعتیاد ، ترک یا درمان لژیون
حمید اکبری - متن سی دی شفا.
I was moved enough to post a comment ;) I do have some questions
for you if you do not mind. Is it simply me or does it seem like some of the responses appear like written by brain dead individuals?
:-P And, if you are posting on other online social sites, I would like to keep
up with you. Could you list all of your communal pages like your linkedin profile,
Facebook page or twitter feed?
شنبه 3 تیر 1396 09:58 ب.ظ
You can certainly see your skills in the work you write.

The world hopes for even more passionate writers such as you who
aren't afraid to mention how they believe. Always follow your heart.
چهارشنبه 3 خرداد 1396 08:39 ب.ظ
This site was... how do I say it? Relevant!! Finally I've found something which helped
me. Cheers!
یکشنبه 20 فروردین 1396 04:37 ب.ظ
Wow, superb weblog structure! How lengthy have you been running a blog for?
you made running a blog glance easy. The whole look of your site is fantastic, as neatly as the content!
یکشنبه 8 اسفند 1395 10:51 ق.ظ
تخفیف ویژه 10 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 10 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 10 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 10 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 10 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 10هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

شنبه 7 اسفند 1395 04:56 ب.ظ
سایت دانلود جدیدترین و به روز ترین موزیک ها همچنین موزیک های قدیمی ارشیو به یاد ماندنیc
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مسافر محمد رضا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :